37-126 Medynia Głogowska 426, tel.: 17 772-66-74; e-mail: sekretariat@zsmedgl.pl
IMG_8133
68378617_2521017311253218_3830886403105882112_n
68952599_2521008787920737_1092824097408155648_n
69220260_2521010691253880_2249679530065133568_n
IMG_0292
IMG_0350
IMG_8988
IMG_20190619_094253409[4002]
previous arrow
next arrow

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne/rozwijające zdolności uczniów

w roku szkolnym 2021/2022

 

Lp. Nauczyciel prowadzący Rodzaj zajęć Godziny zajęć/dni Klasy/uczniowie
1. Agnieszka Bernat Koło garncarskie Środa

13:35-15:10

Kl. II a, II b
2. Agnieszka Bernat Koło plastyczne Poniedziałek

12:45-13:30

Kl. IV a

 

3. Agnieszka Bernat Chór Poniedziałek

14:25-15:10

Kl. VII a
4. Elżbieta Rzeszutek Koło krajoznawczo-przyrodnicze Wtorek

12:45-13:30

Kl. III

(cała klasa)

25 uczniów

5. Zdzisława Liebchen Koło krajoznawczo-przyrodnicze Wtorek

13:35-14:20

Kl. VII a

(cała klasa)

6. Marcin Jucha Koło języka włoskiego Wtorek

12:45-13:30

 

Piątek

12:45-13:30

Chętni uczniowie kl. IV

 

Chętni uczniowie kl. V, VI

7. Zdzisława Liebchen Koło matematyczne Środa

14:25-15:10

Kl. VII b

(cała klasa)

11. Zdzisława Liebchen Zajęcia rozwijające matematyczne uzdolnienia

 

Środa

12:45-13:30

13:30-14:25

Kl.4a

1 uczeń

12. Zdzisława Liebchen Zajęcia rozwijające matematyczne uzdolnienia Środa

11:45-12:30

 

Kl. 3

1 uczeń

13. Alina Woś Koło polonistyczne Środa

13:35-14:20

Kl. 8a

Cała

14. Alina Woś Koło polonistyczne Wtorek

13:35-14:20

Kl. 8b

Cała

15. Anna Jurek Koło plastyczno-czytelnicze Czwartek

12:45-13:30

Kl. 1

7 uczniów

16. Danuta Michno Koło podróżnicze Poniedziałek

11:45-12:30

Kl. 2b

14 uczniów

17. Marta Gołojuch Koło przyrodnicze Środa

11:45-12:30

Kl. 2a

14 uczniów

18. Agnieszka Dołęga Koło matematyczne Poniedziałek

8:00-8:45

Kl. 8b

14 uczniów

19. Agnieszka Dołęga Koło matematyczne Wtorek

8:00-8:45

Kl. 8a

14 uczniów

20. Urszula Supińska- Nycz Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Piątek

13:35-14:20

(od 12 listopada)

Kl. 8a

14 uczniów

21. Urszula Supińska – Nycz Koło języka angielskiego Czwartek

7:10-7:55

 

KL. 7a, 7b

(dla chętnych)

22. Łukasz Barnat SKS Wtorek

7:10-7:55

 

Poniedziałek

Po lekcjach

Kl. 7 i 8

15 uczniów

23. Alina Kozłowska Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Czwartek

8.00-8.45

Kl. 8b

14 uczniów

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31