37-126 Medynia Głogowska 426, tel.: 17 772-66-74; e-mail: sekretariat@zsmedgl.pl
previous arrow
next arrow
Slider

sportowe

LUTY 2020

III miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym dla naszej drużyny dziewcząt!

Rodzaj wydarzenia: Powiatowe Igrzyska Szkolnych Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Termin: 18.02.2020 r.

Miejsce: MOSiR Łańcut

Ilość drużyn: 5

Zajęte miejsce: III miejsce – drużyna Zespołu Szkół w Medyni Głogowskiej

Skład: Zuzanna Lepianka, Julia Bernat

Opiekun: mgr Łukasz Barnat

1

Zdjęcie 1 z 9

Kolejne sukcesy w tenisie stołowym!

Rodzaj wydarzenia: Gminne Igrzyska Szkolnych Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Termin: 03.02.2020 r.

Miejsce: Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej

Ilość drużyn dziewcząt: 4

Zajęte miejsce: I miejsce – drużyna Zespołu Szkół w Medyni Głogowskiej

Skład: Zuzanna Lepianka, Julia Bernat

Ilość drużyn chłopców: 6

Zajęte miejsce: II miejsce – drużyna Zespołu Szkół w Medyni Głogowskiej

Skład: Szymon Woś, Kacper Golec

Opiekun: mgr Łukasz Barnat

1

Zdjęcie 1 z 6


GRUDZIEŃ 2019

Podsumowanie sportowych zmagań naszych szczypiornistów 

Rodzaj wydarzenia: Powiatowe Igrzyska Szkolnych Dzieci w piłce ręcznej chłopców

Termin: 13.12.2019 r.

Miejsce: MOSiR Łańcut

Ilość drużyn: 5

Zajęte miejsce: III miejsce – Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej

Skład:  Szymon Woś, Jakub Buda, Kacper Golec, Michał Gołojuch, Kuba Sylwanowicz, Michał Ożóg, Krzysztof Prucnal, Antoni Rogowski

Opiekun: mgr Łukasz Barnat


LISTOPAD 2019

Miło nam poinformować o sukcesie naszych sportowców w gminnych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Obie nasze reprezentacje zajęły I miejsce.

Rodzaj wydarzenia: Gminne Igrzyska Szkolnych Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

Termin: 19.11.2019 r.

Miejsce: Zespół Szkół w Dąbrówkach 

Ilość drużyn: 3

I miejsce: Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej

Skład: Zuzanna Lepianka, Julia Bernat, Wiktoria Pieczonka, Aleksandra Kamińska, Julia Haładyj, Zuzanna Golec, Oliwia Nowak

Opiekun: mgr Łukasz Barnat


Rodzaj wydarzenia: Gminne Igrzyska Szkolnych Dzieci w piłce ręcznej chłopców

Termin: 22.11.2019 r.

Miejsce: Zespół Szkół w Krzemienicy

Ilość drużyn: 5

I miejsce: Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej

Skład: Szymon Woś, Jakub Buda, Kacper Golec, Michał Gołojuch, Jakub Sylwanowicz, Antoni Rogowski, Oktawian Sokół

Opiekun: mgr Łukasz Barnat

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31