37-126 Medynia Głogowska 426, tel.: 17 772-66-74; e-mail: sekretariat@zsmedgl.pl
IMG_8133
68378617_2521017311253218_3830886403105882112_n
68952599_2521008787920737_1092824097408155648_n
69220260_2521010691253880_2249679530065133568_n
IMG_0292
IMG_0350
IMG_8988
IMG_20190619_094253409[4002]
previous arrow
next arrow

Dyrekcja i nauczyciele

 

mgr Alina Kozłowska – dyrektor


mgr Alina Woś – wicedyrektor

 

 NAUCZYCIELE

  1. mgr Alina Kozłowska  – język angielski
  2. mgr Alina Woś – język polski
  3. mgr Wojciech Osiecki – historia
  4. mgr Agnieszka Dołęga – chemia, matematyka
  5. mgr Anna Gaweł-Schoeneich – język niemiecki
  6. mgr Barbara Bernat – geografia, wos, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
  7. mgr Łukasz Barnat – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  8. mgr Edward Wandas – technika, informatyka, muzyka, edukacja wczesnoszkolna
  9. mgr Danuta Michno – edukacja wczesnoszkolna
  10. mgr Anna Jurek – edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny, zajęcia korek.-komp.
  11. mgr Monika Kowalczyk – język polski
  12. mgr Agnieszka Bernat – muzyka, plastyka
  13. mgr Kinga Gancarz – język angielski
  14. mgr s. Iwona Wań – religia
  15. mgr Elżbieta Rączy – bibliotekarz, przyroda, biologia
  16. mgr Elżbieta Rzeszutek – edukacja wczesnoszkolna
  17. mgr Elżbieta Kuźniar – nauczyciel przedszkola
  18. mgr Magdalena Bojda – nauczyciel przedszkola
  19. mgr Magdalena Witek – nauczyciel przedszkola
  20. lic. Magdalena Falandys – nauczyciel przedszkola
  21. mgr Magdalena Lepianka – nauczyciel przedszkola
  22. mgr Regina Gąsior – nauczyciel przedszkola
  23. mgr Natalia Kuźniar – nauczyciel przedszkola
  24. mgr Izabela Wilczak – edukacja wczesnoszkolna
  25. mgr Marta Gołojuch – edukacja wczesnoszkolna
  26. mgr Mariola Weremińska – matematyka, fizyka
  27. mgr Urszula Supińska-Nycz – język angielski
  28. mgr Marcin Jucha – nauczyciel wspomagający
  29. mgr Jolanta Szmagała – logopeda, pedagog, pedagog specjalny
  30. mgr Elżbieta Wilk – nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny
  31. mgr Ewa Prucnal – matematyka
  32. Kinga Cierpisz – chemia
  33. Natalia Kuźniar – nauczyciel przedszkola

 

Wychowawcy grup przedszkolnych i klas w roku szkolnym 2022/2023

 

3-latki Regina Gąsior, Magdalena Falandys  
4-latki Elżbieta Kuźniar, Magdalena Surowiec  
5-latki Natalia Kuźniar klasa nr 10
6- latki Magdalena Witek klasa nr 9
1a Izabela Wilczak klasa nr 32
1b Elżbieta Rzeszutek klasa nr 29
2 Anna Jurek klasa nr 30
3a Marta Gołojuch klasa nr 27
3b Danuta Michno klasa nr 31
4 Mariola Weremińska klasa nr 23
5a Marcin Jucha klasa nr 26
5b Edward Wandas klasa nr 25
6 Barbara Bernat klasa nr 4
7 Ewa Prucnal klasa nr 6
8a Monika Kowalczyk klasa nr 24
8b Łukasz Barnat klasa nr 3
październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31