Dyrekcja i nauczyciele
mgr Alina Kozłowska – dyrektor
NAUCZYCIELE
- mgr Alina Kozłowska – język angielski
- mgr Paulina Chmiel – język polski
- mgr Wojciech Osiecki – historia
- mgr Agnieszka Dołęga – chemia, matematyka
- mgr Anna Gaweł-Schoeneich – język niemiecki, pedagog specjalny
- mgr Barbara Bernat – geografia, wos, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
- mgr Łukasz Barnat – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Edward Wandas – technika, informatyka, muzyka, edukacja wczesnoszkolna
- mgr Danuta Michno – edukacja wczesnoszkolna
- mgr Anna Jurek – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekekcyjno-kompensacyjne
- mgr Monika Kowalczyk – język polski
- mgr Agnieszka Bernat – muzyka, plastyka, bibliotekarz
- mgr Kinga Gancarz – język angielski
- mgr s. Iwona Wań – religia
- mgr Elżbieta Rzeszutek – edukacja wczesnoszkolna
- mgr Magdalena Bojda – nauczyciel przedszkola
- mgr Magdalena Witek – nauczyciel przedszkola
- mgr Magdalena Falandys – nauczyciel przedszkola
- mgr Magdalena Lepianka – nauczyciel przedszkola
- mgr Regina Gąsior – nauczyciel przedszkola
- lic. Barbara Sołek – nauczyciel przedszkola
- mgr Izabela Wilczak – edukacja wczesnoszkolna
- mgr Marta Gołojuch – edukacja wczesnoszkolna
- mgr Mariola Weremińska – matematyka, fizyka
- mgr Urszula Supińska-Nycz – język angielski
- mgr Marcin Jucha – nauczyciel wspomagający
- mgr Jolanta Szmagała – logopeda, pedagog szkolny
- mgr Elżbieta Wilk – nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny
- mgr Larysa Dziadosz – Haładyj- biologia, przyroda
Wychowawcy grup przedszkolnych i klas w roku szkolnym 2023/2024
3-latki | Magdalena Lepianka, Magdalena Falandys | |
4-latki | Barbara Sołek, Regina Gąsior | |
0a | Magdalena Witek | klasa nr 9 |
0b | Magdalena Bojda | klasa nr 10 |
1a | Marta Gołojuch | klasa nr 27 |
1b | Danuta Michno | klasa nr 31 |
2a | Izabela Wilczak | klasa nr 32 |
2b | Elżbieta Rzeszutek | klasa nr 29 |
3 | Anna Jurek | klasa nr 30 |
4a | Elżbieta Wilk | klasa nr 23 |
4b | Wojciech Osiecki | klasa nr 24 |
5 | Mariola Weremińska | klasa nr 3 |
6a | Marcin Jucha | klasa nr 26 |
6b | Edward Wandas | klasa nr 25 |
7 | Barbara Bernat | klasa nr 4 |
8 | Agnieszka Dołęga | klasa nr 6 |